EğitimProjelerTrend

+ Biceps – Bisikleti Daha Yakından Tanıyın

Bu proje sürdürülebilir hareketlilik ile ilgilenecektir. BİSİKLETİ çok çeşitli yönleriyle tanıtacağız. Öğrenciler, konumuzla ilgili Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri ile başa çıkmak için Uluslararası ekiplerde çalışacaklardır.

Summary

This project will deal with sustainable mobility. We will promote CYCLING in a wide range of aspects. The students will work in International teams to deal with Sustainable Development Goals regarding our topic. It´s a collaborative project among three classes: one in Spain (“IES Ría del Carmen”, Cantabria) y two in Turkey, (one “Şehit Dursun Acar Ortaokuluand” in Izmir and the other “Eşrefoğlu Ortaokulu” in Beyşehir, KONYA) .

Proje Özeti

+ biceps

Bu proje sürdürülebilir hareketlilik ile ilgilenecektir. BİSİKLETİ çok çeşitli yönleriyle tanıtacağız. Öğrenciler, konumuzla ilgili Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri ile başa çıkmak için Uluslararası ekiplerde çalışacaklardır. Üç sınıf arasında ortak bir projedir: biri İspanya’da (“IES Ría del Carmen”, Cantabria) ve ikisi Türkiye’de, (biri İzmir’de “Şehit Dursun Acar Ortaokuluand” ve diğeri Beyşehir, KONYA’da “Eşrefoğlu Ortaokulu”) .

Biceps


Founder: Marián REGUERA GONZÁLEZ | ESEP (europa.eu)

Co-Founder: Gonca Kılınç | ESEP (europa.eu)

From Beyşehir: Melike Bilir | ESEP (europa.eu)

Project Page: + Biceps | ESEP (europa.eu)

Eğitim » tetaton.com

etwinning » tetaton.com

Seçim 2023 » tetaton.com

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir