PC için Şarkı Sözlü 7 Bedava Müzik Çalar

Bu makale, PC için şarkı sözlerine sahip 7 ücretsiz müzik çaların bir listesinden bahsediyor. Bu ücretsiz ses oynatıcılar, senkronize şarkıların sözlerini görüntülerken en sevdiğiniz müzik parçalarını çalmanıza olanak tanır. Şarkı sözlerini, diğer görevleri yerine getirirken sözlerle birlikte şarkı çalmak için dikkat dağınıklığı olmayan bir mod sunan bir masaüstü çubuğu olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu müzik çalarlar, çevrimiçi veritabanlarından bir şarkının sözlerini almanıza izin veren çeşitli çevrimiçi hizmetleri destekler. Ayrıca, görüntülenen şarkı sözlerinin görünümünü özelleştirmenize de izin verilir. Ayrıca şarkı sözlerini düzenleyebilir, şarkı sözlerini müzik etiketine yazabilir, şarkı sözlerini yerel bir dosyaya kaydedebilirsiniz.

GOM Audio:


GOM Audio, PC için sözler içeren popüler bir müzik çalardır. Siz müzik parçalarını çalarken senkronize şarkı sözlerini görüntüler. Şarkı sözlerini masaüstü modunda gösterir, böylece müzik ve şarkı sözleri çalarken diğer uygulamalar üzerinde çalışabilirsiniz. Şunlar gibi şarkı sözü tercihlerini düzenleyebilirsiniz: şarkı sözü penceresinin şeffaflığı, şarkı sözü yazı tipi ayarları, renk ayarları, vb. Ayrıca, yerel bir .lrc dosyası yüklemenize ve parçayla senkronize etmenize olanak tanır. Ayrıca, şarkı sözlerini manuel olarak girerek ve bunu parçayla senkronize ederek de sözlerini düzenlemenize izin verilir. Senkronize şarkı sözü servislerini kullanmak için, bir Gmail veya Facebook hesabıyla oturum açmanız gerekir. Bu şarkı sözleri olan iyi bilinen bir ses oynatıcıdır. Podcast, çalma listesi desteği, ekolayzır, görselleştirici gibi birçok gelişmiş özelliğe sahiptir.

ALSong:

 

ALSong, Windows için özellikli bir müzik oynatıcıdır. Ayrıca, içinde şarkı çalarken şarkı sözlerini de görüntüler. Bir şarkının sözlerini dikkatiniz dağılmadan masaüstü çubuğu olarak görüntülemenizi sağlar. Bir şarkıya iliştirilmiş şarkı sözü yoksa, web’deki bir şarkının sözlerini aramasına izin vermek için şarkı sözü penceresini tıklayabilirsiniz. Şarkı sözlerinin çevirisini görüntüleyebilir ve şarkı sözlerini telaffuz, şarkı sözleri veya her ikisi olarak görüntülemeyi seçebilirsiniz. Ayrıca, şarkı sözlerinin yazı tipi ayarlarını düzenleyebilirsiniz. Bir şarkının sözlerini kendiniz girme veya düzenleme seçeneği vardır. Ayrıca şarkı sözleri önerebilir ve yanlış şarkı sözlerini bildirebilirsiniz.

Mp3nity:

Mp3nity, PC için şarkı sözleri içeren bir müzik çalar. Çalan bir şarkının sözlerini şarkı sözleri bölümünde görüntüleyebilirsiniz. Bir şarkıya iliştirilmiş şarkı sözleri yoksa, web sunucularından bir şarkının sözlerini almanıza olanak tanır. Bir şarkının doğru sözlerini almak için birden fazla deneme yapabilirsiniz. Şarkı sözlerini bir metin dosyasına aktarmanıza olanak tanır.

Zortam Mp3 Media Studio:

Zortam Mp3 Media Studio, PC için şarkı sözlerine sahip başka bir ücretsiz müzik çalar. Ayrıca ekranda şarkı sözlerini ve bilgileri görüntüler. Şarkı sözlerini web’den de alabilirsiniz. Şarkı sözlerini şarkıların meta veri alanına kaydetmenize olanak tanır. Bunun yanı sıra, kapak sanatlarını almanıza, şarkıya ID3 etiketi yazmanıza, parça sesini normalleştirmenize vb. İzin verir.

MeaMod Playme:

MeaMod Playme, bir şarkının sözlerini gösteren ücretsiz bir müzik çalar. Çalmakta olan bir şarkının sözlerini Şarkı Sözleri sekmesinde görüntüleyebilirsiniz. Bir şarkıya ekli şarkı sözü yoksa, şarkı sözlerini çevrimiçi olarak bulmak için “getir” seçeneğini kullanabilirsiniz. Şarkı sözlerini bir metin dosyasına da kopyalayabilirsiniz.

Not: Exe dosyasını “playme \ sourceCode \ sourceCode \ MeaMod Playme \ MeaMod Playme \ bin \ x86 \ Release” klasöründe bulabilirsiniz.

Lyrics Finder:

Lyrics Finder, PC için şarkı sözleriyle müzik çalara ücretsiz bir alternatiftir. Şarkıları çalar ve ilgili şarkı sözlerini ekranda görüntüler. Ayrıca bir şarkının sözlerini çevrimiçi olarak da alabilir. Ayrıca şarkı sözlerini düzenlemenize ve şarkı sözü yazı tipini yeniden boyutlandırmanıza olanak tanır.

Jaangle:

Jaangle, PC için şarkı sözlerine sahip başka bir ücretsiz müzik oynatıcıdır. Bir şarkıyı çalarken, ekranda şarkı sözlerini de gösterir. Şarkı etiketi bilgilerini de görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×