İsrailin, Filistin Vahşetine Şaşırıyor musunuz?

Maide/78’de belirtildiği gibi, İsrailoğulları Hz. Davud (as) ve Hz. Meryem’in dilleri ile kuşkusuz 2 defa lanetlenmiş bir topluluktur. Sebebi ise isyankar oluşları…

İsrailoğullarının antik zamanlardan bu yana Peygamber katli ve iftiraları nedeni ile azgın ve isyankar kabul edilmiş ve Allah (cc) tarafından lanetlenmiştir.

Bunların yanında günümüz yaşantılarının da insanlıkla pek ilgisi olmayan İsrailoğullarının adetlerine bakıldığında insanlıkla, sevgiyle, Yaratan’a ve yaratılmışa saygıyla ilgisi olmayan vahşiliklerle dolu olduğunu görürüz.

Bunlardan Filistin Müslümanlarına kadın, yaşlı, çocuk demeden yaptığı vahşet haricinde başlıcaları şunlar:

Yahudi düğünü, İsrailoğullarının icat ettiği insanlık dışı ve kadınları aşağılayıcı “tasmalı-zincirli” düğün.

Tavuk katliamı… Müslümanların dualarla ve mümkün olduğunca acı çektirmeden şartlara uyan hayvanları boğazladıkları Kurban Bayramlarını kötüleyenler yahudilerin tavukları duvara vura vura öldürdüğü ve ne kadar acı çektirirse o kadar “temizlendikleri”ne inandıkları bu davranışlarına ne diyeceklerini merak etmiyor değilim.

Afrikadaki çocuk teröristler değil, bu çocuklar daha bu yaşlarda silahla tanışarak israil terörist örgütüne “asker” olarak yetiştiriliyor.

Diğer genel yazılar: Genel | tetaton

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir