Beşiktaş – Hatayspor Maçının Öncesi Var

Beşiktaş ve Hatayspor maçının bir kaç gün öncesinde Hatayspor Basın Sözcüsü Rahmi Vardı’dan açıklama geldi ve bu açıklamada Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın ile ilgili sert sözler yer aldı.

Bu açıklamanın videosu aşağıda yer alıyor:

Özetle:

Hatayspor Kulübü Basın Sözcüsü Rahmi Vardı, 1 Mayıs Cumartesi günü deplasmanda Beşiktaş ile yapacakları maçın bir sonraki güne ertelenmesi için siyah-beyazlı yöneticilerin kendilerini aradığını, durumun teknik heyet ve yöneticilerle görüşüldüğünü belirtti.

Maç için önceden yapılan planlamalar ve federasyon kararı dolayısıyla teklifi kabul etmediklerini aktaran Vardı, “Bizimle alakalı bir şey değil. Federasyonun önceden almış olduğu karar. Takımımız uçak ve otel rezervasyonlarını yaptırmış, çarşamba günü oyuncularımıza hocamız dinlenmek için izin vermiş ve hedefine kilitlenmiştir. Sonradan bu teklif gelince bunu kabul etme şansımız yok. Çünkü her türlü hazırlığı yapmışız. Bizden kaynaklanan bir şey değil.” diye konuştu.

Yine başka bir açıklama: “Çıkıp galibiyet için oynayacağız.”

Bu açıklamadan haberi olan Sergen Yalçın da Hatayspor için Cumartesi günü neler olacağı ile ilgili ipucu verircesine bir açıklama yaptı: “Müsaade ederlerse şampiyon olmak istiyoruz.”


Sonuç olarak Beşiktaş 7 tane attı. Basın açıklaması:

Bu olay ile sitemizde Spor haberleri köşesi açtık: Spor | tetaton

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir